Logowanie Partnera|

Frequently Asked Questions

  1. W jaki sposób mogę zarobić pieniądze?
  2. Ja rozpocząć promocję Liderwalut.pl?
  3. Skąd będę wiedział jakie osiągnę zarobki?
  4. W jaki sposób i kiedy zostaną wypłacone moje zarobki?
  5. Co to jest link polecający?
  6. Czy mogę promować kantor w systemach pay-per-click? - np.: Adwords, FacebookAds

W jaki sposób mogę zarobić pieniądze?

Wynagradzamy Partnerów za skierowanie do nas osób, które zarejestrują się w naszym kantorze na stronie Liderwalut.pl. Wysokość takiego wynagrodzenia wynosi 85,00 PLN za rejestrację nowego Użytkownika, który nie był wcześniej zarejestrowany. Aby zarabiać z nami nie potrzebujesz nawet strony internetowej (chociaż jej posiadanie znacząco zwiększa możliwości zarobku). Możesz polecać nasz kantor również przez aktywność na forach internetowych, Google +, Facebook'u, Youtube i innych miejscach. Możesz również wysłać polecenia naszych usług do swoich znajomych w wiadomościach email.

Pamiętaj jednak nie dopuszczamy żadnych działań mających charakter spamu!
Każda aktywność, która będzie miała cechy rozsyłania niechcianych wiadomości lub masowego zamieszczania linku kierującego jest zakazana. Jeżeli takie działania zostaną wykryte konto Partnera będzie blokowane a wypłaty anulowane. Zapoznaj się uważnie z naszym Regulaminem Programu

Ja rozpocząć promocję Liderwalut.pl?

Zapoznaj się z informacjami na stronie Szybki start (Panel Partnera). Powinieneś wybrać banery lub inne kreacje reklamowe, które będziesz chciał wykorzystać do promowania kantoru - Promocja. Kiedy będziesz wiedział jakie kreacje najbardziej pasują do Twojego sposobu promocji skopiuj ich kod. Zamieszczenie tego kodu na Twojej stronie spowoduję wyświetlanie danej reklamy. Od tego momentu nasz system będzie monitorował ruch kierowany z tej kreacji. w przypadku kiedy przekierowany Użytkownik dokona Poprawnej rejestracji i dokona wymiany w kantorze zostanie naliczone wynagrodzenie. Po zatwierdzeniu przez Administratora Programu miesięcznych zarobków zostaną one wypłacone na Twoje konto bankowe.

Skąd będę wiedział jakie osiągnę zarobki?

Wykorzystujemy zaawansowane metody śledzenia i monitorowania ruchu internetowego. System stosuje mieszane techniki śledzenia ciasteczek, IP i tzw. skierowań. Kiedy Użytkownik klika w link polecający (również baner) system zapisuje taką aktywność. W ciągu 30 dni od skierowania takiego użytkownika na stronę kantoru system bada czy zarejestrował się on w systemie kantoru na Liderwalut.pl. Po Poprawnej rejestracji i wymianie - zatwierdzamy zarobki i są one wypłacane. W każdej chwili możesz sprawdzić ilość przekierowań i rejestracji z Twojego polecenia w sekcji Raporty.

W jaki sposób i kiedy zostaną wypłacone moje zarobki?

Wszystkie zarobki Partnerów są wypłacane na ich konta bankowe. Aby wypłata została dokonana Partner powinien zdefiniować konta do wypłaty:
Mój profil/Szczegóły płatności.

Zarobki są naliczane w odstępach miesięcznych, a wypłacane do 15-ego dnia miesiąca następnego po miesiącu rozliczanym.

Przykład: miesiąc rozliczany to październik 2014. Zarobki zostaną wypłacone do 15-ego listopada 2014.
Podstawą do wypłaty jest wystawienie przez Partnera faktury (firmy) lub rachunku (osoby fizyczne).
Aby wypłata została przez nas wykonana niezbędne jest przesłanie faktury lub rachunku do 10-ego dnia miesiąca następującego po miesiącu rozliczanym.

Co to jest link polecający?

Link polecający to link, który kieruje Użytkownika na stronę kantoru. Linki dla każdej kreacji reklamowej będą różne. Główny link polecający jest widoczny w Panelu każdego Partnera.

Czy mogę promować kantor w systemach pay-per-click? - np.: Adwords, Facebook Ads

Nie, reklamowanie kantoru Liderwalut.pl w takich systemach nie jest dozwolone.